Ładowanie danych...
Loading...

Koło zamachowe

Baza wiedzy

Koło dwumasowe Ford Mondeo MK4 1.8 TDCi – polecane modele

Koło dwumasowe w samochodzie Ford Mondeo mk4 1.8 TDCi jest częścią układu napędowego, która zapewnia płynne i ciche działanie silnika. Sprawdź, jakie są najpopularniejsze wśród klientów sklepu incar.pl modele dwumasy do Forda Mondeo IV 1.8 TDCi.

koło dwumasowe ford mondeo mk4 1.8 tdci


Koło dwumasowe Audi A6 C7 2.0 TDi – polecane modele

Koło dwumasowe Audi A6 C7 2.0 TDi ma za zadanie chronić układ napędowy przed drganiami skrętnymi jednostki napędowej. Część jest montowana zarówno w autach z manualną skrzynią biegów, jak i automatyczną. Koło dwumasowe Audi A6 C7 2.0 TDi może ulec zniszczeniu - dlatego warto dowiedzieć się, na które modele części warto zwrócić uwagę!

koło dwumasowe audi a6 c7 2.0 tdi


Koło dwumasowe Ford Mondeo MK4 2.0 TDCi – polecane modele

Zamachowe koło dwumasowe Ford Mondeo mk4 2.0 TDCi to koło ze zintegrowanym tłumikiem drgań skrętnych. Działanie części zapobiega przenoszeniu drgań skrętnych silnika tłokowego na układ napędowy, a także skrzynię biegów. Warto sprawdzić, modele którego z producentów koła dwumasowego do Forda Mondeo 4 2.0 TDCi są warte uwagi.

Koło dwumasowe Ford Mondeo MK4 2.0 TDCi – polecane modele


Koło dwumasowe – objawy uszkodzenia, na które warto zwrócić uwagę

Koło dwumasowe to bardzo ważna część, montowana w większości produkowanych obecnie aut. Jego awaria może mieć poważne konsekwencje dla jednostki napędowej pojazdu. Objawy uszkodzenia dwumasy, na które warto zwrócić uwagę, opisaliśmy w poniższym artykule.

objawy uszkodzenia dwumasy


Dopasuj części

precyzyjnie do swojego auta po typie silnika lub numerze VIN

Zwrot do 14 dni

Zwróć nieużywany towar i otrzymaj zwrot pieniędzy

Bezpieczne zakupy

Sklep z certyfikatem SSL

Darmowa dostawa

od zamówień powyżej 390 zł

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.