Ładowanie danych...
Loading...
Szukaj części po numerze VIN

Wyszukiwarka części po typie pojazdu

Wybierz typ silnika:

Silnik Pojemność Paliwo Symbol Produkcja

Baza wiedzy

 • Uszkodzona chłodnica oleju - objawy i przyczyny awarii

  Uszkodzona chłodnica oleju - objawy i przyczyny awarii

  2023-05-31

  Chłodnica oleju jest jednym z ważniejszych elementów układu chłodzenia silnika. Jej zadaniem jest odprowadzanie ciepła z oleju silnikowego, który w trakcie pracy silnika nagrzewa się do bardzo wysokich temperatur. Uszkodzenie chłodnicy oleju może prowadzić do poważnych problemów z silnikiem, dlatego warto wiedzieć, jakie są objawy uszkodzenia i jakie kroki podjąć w przypadku ich wystąpienia.

  Czytaj więcej

 • Polecane modele zacisków hamulcowych do Audi A3 8L

  Zaciski hamulcowe Audi A3 8L - polecane modele

  2023-05-12

  Zaciski hamulcowe są niezbędnym elementem układu hamulcowego każdego samochodu. W tym artykule przedstawimy kilka polecanych modeli zacisków hamulcowych do Audi A3 8L, czyli pierwszej generacji tego popularnego kompaktowego modelu niemieckiego producenta.

  Czytaj więcej

 • Objawy braku płynu FAP - uważaj na te symptomy

  Jak rozpoznać objawy braku płynu FAP?

  2023-05-05

  W tym artykule omówimy temat objawów braku płynu FAP, który dotyczy samochodów z silnikami diesla. Przedstawimy, co to jest FAP w aucie, jakie są objawy braku płynu FAP oraz jakie konsekwencje niesie jazda bez płynu FAP.

  Czytaj więcej

 • Jakie są objawy uszkodzonego amortyzatora?

  Uszkodzony amortyzator – objawy zużycia amortyzatora

  2023-04-24

  Amortyzatory to niezwykle ważna część w kontekście bezpiecznego poruszania się pojazdem. Wpływają na stabilność jazdy, a także kontrolę auta w trakcie przemieszczania się. Z tego względu bardzo ważne jest to, aby odpowiednio szybko rozpoznać objawy, które charakteryzują uszkodzony amortyzator.

  Czytaj więcej

 • Objawy uszkodzonej turbiny: 9 Sygnałów Awaryjnych i Porady | InCar.pl

  Objawy uszkodzonej turbiny

  2023-04-13

  Funkcją turbiny jest zwiększenie ilość powietrza doprowadzanego do układu dolotowego jednostki napędowej. Dzięki temu turbosprężarka jest w stanie wydobyć pełen potencjał mocy silnika. Odpowiedni stan techniczny turbiny jest kluczowy przede wszystkim w kontekście jednostek o dużej pojemności. Wtedy turbosprężarka umożliwia uzyskanie większej mocy, bez konieczności zwiększania pojemności motoru. Jak więc rozpoznać objawy uszkodzonej turbiny?

  Czytaj więcej

 • Jakie są objawy uszkodzonej maglownicy? Na co zwrócić uwagę?

  Objawy uszkodzonej maglownicy (przekładni kierowniczej)

  2023-04-07

  Maglownica stanowi element układu kierowniczego auta. Działając prawidłowo, umożliwia kierowcy obracanie przednich kół. Przenosi na nie ruch wykonywany przez kierowcę, który steruje pojazdem, zmieniając kierunek jazdy. Ze względu kluczową w kontekście bezpieczeństwa i komfortu jazdy funkcję, warto poznać objawy uszkodzonej maglownicy.

  Czytaj więcej

 • Objawy uszkodzonego zaworu rozprężnego klimatyzacji | Incar.pl

  Uszkodzony zawór rozprężny klimatyzacji - objawy awarii

  2023-03-22

  Zawór rozprężny, nazywany również zaworem bezpieczeństwa, czy przelewowym, jest komponentem, którego funkcja polega na regulowaniu ciśnienia w zamkniętym układzie. Warto wiedzieć, że komponenty takie jak zawory rozprężne, są wykorzystywane też w innych odnogach przemysłu: chemicznym, energetycznym, czy gazowniczym – nie tylko motoryzacyjnym. Jak rozpoznać objawy uszkodzenia zaworu rozprężnego klimatyzacji?

  Czytaj więcej

 • Objawy zapowietrzonego układu chłodzenia

  Zapowietrzony układ chłodzenia – objawy i sposoby odpowietrzania

  2023-03-15

  Układ chłodzenia w samochodzie jest systemem, który zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury jednostki napędowej. Dzieje się to poprzez usuwanie nadmiaru ciepła wytwarzanego w trakcie pracy silnika. Jeśli układ chłodzenia nie działa poprawnie, może to prowadzić do przegrzania silnika. Jednym z najpowszechniejszych problemów, związanych z układem chłodzenia, jest zapowietrzenie systemu. Jak rozpoznać objawy? Jakie są sposoby na odpowietrzanie?

  Czytaj więcej

 • Jakie są objawy uszkodzonego alternatora? Na co zwrócić uwagę?

  Zepsuty alternator – objawy uszkodzenia

  2023-03-09

  Alternator w aucie jest elementem układu elektrycznego. Zadaniem części jest generowanie prądu stałego, o napięciu ok. 14 V. To właśnie za sprawą dobrze działającego alternatora możliwe jest zasilanie innych urządzeń wymagających dostępu do elektryczności w pojeździe. Żeby w porę wymienić zepsuty alternator, warto poznać objawy uszkodzenia.

  Czytaj więcej

 • Jakie są objawy uszkodzonego sworznia wahacza?

  Sworzeń wahacza objawy uszkodzenia

  2023-03-02

  Sworzeń wahacza zapewnia stabilność i kontrolę nad pojazdem, a także pozwala na absorpcję drgań i wstrząsów, które mogą wpłynąć na komfort jazdy. Ze względu na te funkcje, warto wiedzieć, jak rozpoznać to, że sworzeń wahacza jest uszkodzony. Objawy uszkodzenia sworznia wahacza można rozpoznać w dość prosty sposób - przedstawiamy najważniejsze informacje związane z tym tematem.

  Czytaj więcej


Dopasuj części

precyzyjnie do swojego auta po typie silnika lub numerze VIN

Zwrot do 14 dni

Zwróć nieużywany towar i otrzymaj zwrot pieniędzy

Bezpieczne zakupy

Sklep z certyfikatem SSL

Darmowa dostawa

od zamówień powyżej 390 zł

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.