Ładowanie danych...
Loading...
Szukaj części po numerze VIN

Wyszukiwarka części po typie pojazdu

Wybierz typ silnika:

Silnik Pojemność Paliwo Symbol Produkcja

Baza wiedzy

 • Jakie są objawy uszkodzonego zacisku hamulcowego?

  Uszkodzony zacisk hamulcowy – objawy

  2023-01-28

  Zacisk hamulcowy to komponent wchodzący w skład układu hamulców tarczowych. Zasadniczą funkcją tej części jest zmiana ciśnienia hydraulicznego w układzie hamulcowym. Zacisk przekształca je na siłę mechaniczną. Awaria części może mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Dlatego warto poznać objawy uszkodzenia zacisku hamulcowego. 

  Czytaj więcej

 • Polecane modele koło dwumasowe Audi A6 C7 2.0 TDi

  Koło dwumasowe Audi A6 C7 2.0 TDi – polecane modele

  2023-01-25

  Koło dwumasowe Audi A6 C7 2.0 TDi ma za zadanie chronić układ napędowy przed drganiami skrętnymi jednostki napędowej. Część jest montowana zarówno w autach z manualną skrzynią biegów, jak i automatyczną. Koło dwumasowe Audi A6 C7 2.0 TDi może ulec zniszczeniu - dlatego warto dowiedzieć się, na które modele części warto zwrócić uwagę!

  Czytaj więcej

 • Polecane modele sond lamba do Opla Astra H

  Sonda lambda Opel Astra H – polecane modele

  2023-01-14

  Sonda lambda Opel Astra H to czujnik stężenia tlenu. Przyrząd służy do kontroli spalin w silnikach benzynowych, a także diesla. Jego funkcją jest pomiar zawartości tlenu resztkowego w spalinach i zapewnia optymalny skład mieszanki. Na jaki model produktu sonda lambda Opel Astra H warto zwrócić uwagę? Sprawdź nasz ranking najpopularniejszych sond lambda do Opla Astry H wśród klientów sklepu Incar.pl.

  Czytaj więcej

 • Jakie są objawy zużytego sprzęgła?

  Objawy zużytego sprzęgła - co powinno zwrócić twoją uwagę?

  2023-01-11

  Sprzęgło to część samochodu, która łączy dwa lub więcej obracających się wałów. W pojazdach z ręczną skrzynią biegów element odpowiada za kontrolowanie połączenia pomiędzy wałem pochodzącym z silnika oraz tymi, które obracają koła.  Dzięki temu umożliwia uruchamianie i zmianę biegów. Jest to część intensywnie użytkowana i narażona na zużycie, dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę i jakie są objawy zużytego sprzęgła.

  Czytaj więcej

 • Polecane modele kół dwumasowych Ford Mondeo MK4 2.0 TDCi

  Koło dwumasowe Ford Mondeo MK4 2.0 TDCi – polecane modele

  2023-01-06

  Zamachowe koło dwumasowe Ford Mondeo mk4 2.0 TDCi to koło ze zintegrowanym tłumikiem drgań skrętnych. Działanie części zapobiega przenoszeniu drgań skrętnych silnika tłokowego na układ napędowy, a także skrzynię biegów. Warto sprawdzić, modele którego z producentów koła dwumasowego do Forda Mondeo 4 2.0 TDCi są warte uwagi.

  Czytaj więcej

 • Jakie są objawy uszkodzenia dwumasy

  Koło dwumasowe – objawy uszkodzenia, na które warto zwrócić uwagę

  2023-01-03

  Koło dwumasowe to bardzo ważna część, montowana w większości produkowanych obecnie aut. Jego awaria może mieć poważne konsekwencje dla jednostki napędowej pojazdu. Objawy uszkodzenia dwumasy, na które warto zwrócić uwagę, opisaliśmy w poniższym artykule.

  Czytaj więcej

 • Jakie są objawy zużytego sprzęgła klimatyzacji?

  Zużyte sprzęgło klimatyzacji – objawy

  2022-12-29

  Do ważnych elementów układu klimatyzacji zalicza się sprężarka klimatyzacji, która zarówno swoją wielkością, jak i kształtem przypomina jednostkę napędową rozrusznika. Newralgicznym komponentem odpowiadającym za jej działanie jest sprzęgło klimatyzacji. Na jakie objawy zużycia tej części warto zwrócić uwagę?

  Czytaj więcej

 • Jakie są objawy uszkodzonej sondy lambda

  Objawy uszkodzonej sondy lambda – przyczyny awarii

  2022-12-22

  Sonda lambda jest częścią, która ma wpływ na skład spalin wydobywających się z rury wydechowej. Z tego powodu jest jednym z najważniejszych komponentów wchodzących w skład całego układu odprowadzającego spaliny. Dowiedz się, jak rozpoznać objawy uszkodzenia sondy lambda oraz przyczyny!

  Czytaj więcej

 • Jakie są objawy uszkodzonego czujnika poziomu oleju

  Uszkodzony czujnik poziomu oleju – objawy

  2022-12-16

  Olej jest niezbędny do utrzymania silnika w odpowiednim stanie technicznym. Bez jego wystarczającej ilości metalowe elementy nagrzewają się, pękają i powodują uszkodzenia jednostki napędowej. Żeby kontrolować właściwy poziom oleju, niezbędny jest prawidłowo działający czujnik. Jakie objawy sygnalizują uszkodzenie czujnika poziomu oleju? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

  Czytaj więcej

 • Jakie są objawy uszkodzonych wtrysków paliwa?

  Uszkodzone wtryski: objawy uszkodzonych wtryskiwaczy paliwa

  2022-12-06

  Kluczowe znaczenie w kontekście bezproblemowego działania jednostki napędowej mogą mieć uszkodzone wtryski. Objawy są łatwe do zauważania. Trzeba jedynie wiedzieć, na co zwracać uwagę. Przedstawiamy najważniejsze objawy uszkodzonych wtrysków.

  Czytaj więcej


Dopasuj części

precyzyjnie do swojego auta po typie silnika lub numerze VIN

Zwrot do 14 dni

Zwróć nieużywany towar i otrzymaj zwrot pieniędzy

Bezpieczne zakupy

Sklep z certyfikatem SSL

Darmowa dostawa

od zamówień powyżej 390 zł

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.