Haki Holownicze

INCAR-KRAKÓW jest regionalną hurtownią największego krajowego i jednego z większych w Europie producenta haków holowniczych do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, AUTO-HAK Słupsk. W ofercie mam także haki niemieckie firmy WESTFALIA specjalnie dla wymagających klientów, dla których liczy się dobre wykonanie, solidność i niezawodność. W naszej ofercie nie zapomnieliśmy o klientach, którzy szukają tańszych produktów, specjalnie dla nich wprowadziliśmy do asortymentu haki polskie firmy IMIOŁA-HAKPOL.

 

Dla serwisów zainteresowanych montażem, sklepów motoryzacyjnych oraz klientów detalicznych stosujemy atrakcyjne upusty cenowe.

 

Haki holownicze, które Państwu oferujemy nie są najtańsze na rynku, więc nie oferujemy ich na aukcjach internetowych jako „super cena”.

 

Decydując się na zakup haka holowniczego trzeba wziąć pod uwagę kilka aspektów:

  1. Ile sztuk będę potrzebował kupić do jednego samochodu ... wg. Mnie jeden :)
  2. Ile godzin mam zamiar spędzić montując hak – dwie czy cały dzień z kolegą ślusarzem.
  3. Czy warto zaoszczędzić 30 czy 40 zł wertując aukcje internetowe i ryzykując jakość wyrobu.

 

Oferowane przez nas haki w większości przypadków montuje się w miejscach wyznaczonych przez producentów samochodów. Posiadają homologację na większość krajów Unii Europejskiej.

 

Zaufali nam dealerzy takich marek samochodów jak: Audi, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Kia, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Skoda, Seat, Toyota, Volkswagen montując produkt, który oferujemy do nowych aut.

Script logo